ZEMŘEL DOUG SUPERNAW


Známý country zpěvák Dough Supernaw byl hospitalizován v souvislosti s rakovinou, které 13.listopadu ve svých 60 letech podlehl.

Supernaw byl velikou hvězdou country především v pozdních ´80 letech a v průběhu let ´90. Měl mnoho hitů v Top 30, jako např. „I Don´t Call Him Daddy“. V únoru loňského roku sdělil, že bojuje s rakovinou IV. stupně. Jeho žena na Facebooku před časem uveřejnila špatnou zprávu, že se rakovina vrátila a Doughovi se nedaří dobře. „Ráda bych tuto zprávu vůbec nemusela psát, ale rakovina se Doughovi rozšířila do mozku a páteře a nyní je v plné nemocniční péči. Budu vás pravidelně informovat a moc prosím, abyste na Dougha mysleli a posílali mu své modlitby, jak jen budete moci“, sdělila...
 
 

 
Hospitalizován byl Supernaw poprvé v lednu 2019 s dlouhodobým kašlem, následně se ale zjistilo, že jde o zápal plic. Po dalších vyšetřeních lékaři zjistili, že rakovina zasáhla lymfatické uzliny, kosti, močový měchýř a plíce. Letos v březnu mu byl operativně odstraněn tumor z močového měchýře a jeho rodina začala okamžitě shánět peníze na tuto nákladnou operaci, která bohužel není dlouhodobě hrazena.
 
Dough Supernaw vydal své dosud poslední album v roce 2017, což byla kolekce největších hitů s dvěma novými písněmi, jako bonus. Z Click & Country děkujeme Dougovi za spoustu krásných písniček, které slýcháte na našem rádiu a posíláme jeho rodině mnoho sil a myšlenek!!!

Naši partneři

Soundflower