WILLIE NELSON VYDÁVÁ NOVOU KNIHU


 
Country legenda Willie Nelson připravil k vydání svoji další knihu!

Neúnavný bard Willie Nelson připravil, nejen pro své fanoušky, novou knihu, která se bude jmenovat „Willie Nelson´s Letters To America“, tedy „Dopisy Willie Nelsona Americe“ a vyjde 29.června. Na knize spolupracoval se svým dlouholetým přítelem a spolupracovníkem periodika Texas Monthly Turkem Pipkinem. Kniha je kolekce dopisů, ve kterých Nelson nabádá k potřebě sounáležitosti a lásce lidí a také k dobrému rozhodování a víře.
 
 

 
V knize Nelson shrnuje své myšlenky ohledně americké minulosti, současnosti a budoucnosti, píše o nejbližších členech své rodiny a o svých osobních hrdinech, od otců zakladatelů až po vůdce dalších generací. V knize naleznete také zpěvákovy úvahy nad jeho texty, které milují fanoušci po celém světě.
„Žijeme v unikátní době v americké historii, kdy se posouvají díky Covid-19 kulturní normy, vznikají politické nepokoje a to vše se odráží ve společnosti“, řekla Andrea Fleck-Nisbet, vydavatelka Harper Horizon, jenž je vydavatelem Nelsonovy knihy. „Willie ve své knize přesně definuje amerického ducha skrze své myšlenky a slova v textech a nabízí úvahy nad tím, co je nám všem nejdražší – rodina, komunita, země a víra. Harper Horizon je velmi poctěn, že může knihu „Willie Nelson´s Letters To America“ představit celému národu.“

Naši partneři

Soundflower