WILLIE NELSON VYDAL NOVÉ CD


Slavný country bard Willie Nelson ve svých 88 letech nemá rozhodně v plánu zpomalovat a vydal nové studiové album!
 
Na konci února vydal jeden z nejlegendárnějších countrymanů Willie Nelson nové, v pořadí již 95. studiové album s názvem „That´s Life“. O produkci se postarali jeho letití přátelé a známí nashvillští producenti Buddy Cannon a Matt Rollings. Natáčelo se ve slavných studiích Capitol Studios v Los Angeles (kde mimo jiné mezi lety 1958-1961 natáčel svá alba i Frank Sinatra), a ve Willieho rodném Texasu, v jeho studiu Pedernales v Austinu.

 

 
Jedná se o speciální kolekci, která vznikla jako pocta Franku Sinatrovi a jeho písním, mezi kterými najdete takové perly jako „I´ve Got You Under My Skin“  nebo duet se známou jazzovou pianistkou a zpěvačkou Dianou Krall „I Wont Dance“ . Titul je jakýmsi pokračováním alba „My Way“, kterým Willie vzdal taktéž hold Sinatrovi a za které obdržel v roce 2018 cenu Grammy za nejlepší „Tradiční popové album“. Na titulní straně alba je Nelsonova kresba s kytarou, které má evokovat obal Sinatrova alba z roku 1955 s názvem „In The Wee Small Hours“.
 
Ve vysílání Click & Country můžete slýchat všechny písně tohoto alba, ale také Special Petra Kocmana, který Vám album představuje blíže.

Naši partneři

Soundflower