WILLIE NELSON FAMILY VYDALI NOVÉ ALBUM


Willie Nelson & Family vydali album s novými písněmi.

Největší živoucí legenda country 88letý Willie Nelson vydal své 91 studiové album s názvem „The Willie Nelson Family“, které vyšlo u společnosti Legacy Recordings, což je divize Sony Music Entertainment. První singl z alba s názvem „Family Bible“ můžete slýchat v našem vysílání již delší dobu a jedná se o skladbu, kterou Nelson složil, jako jednu ze svých prvotin v roce 1957. Ke složení ho inspirovala jeho babička, která malému Williemu a sourozencům předčítala z Bible. Když se přestěhoval do Houstonu, píseň prodal Paul Buskirkovi, jenž ji dal zpěvákovi Claude Grayovi a ten ji natočil s další Willieho dnes slavnou skladbou „Night Life“. „Family Bible“ vyšla Greyovi oficiálně v únoru 1960 a dostala se na sedmé místo v hitparádě Billboard. Po tom, co se Nelson přestěhoval do Nashvillu a stal se uznávaným skladatelem, sám „Family Bible“ natočil na své první sólové album „Yesterday´s Wine“.

 

 
Na novém Nelsonově albu nalezneme celkem 12 písní, mezi kterými jsou i takové perly jako „Why Me“ od Krise Kristoffersona, „I Saw The Light“ od Hanka Williamse“ nebo „All Things Must Pass“ od beatla George Harrisona.
Nahrávalo a míchalo se v Pedernales Studios v Austinu za dohledu producenta Steve Chadieho a sestava hudebníků ve studiu byla naprosto dokonalá: Willie Nelson – zpěv, kytara / Bobbie Nelson – klávesy / Lukas Nelson – Akustická a elektrická kytara, zpěv, vokály / Micah Nelson – bicí, basa, vokály / Paula Nelson – vokály / Amy Nelson – vokály / Mickey Raphael – harmonika / Billy English – bicí / Paul English – perkuse / Kevin Smith – basa
 
Obsah písní na albu:
1. Heaven and Hell (Willie Nelson)
2. Kneel at the Feet of Jesus (Willie Nelson)
3. Laying My Burdens Down (Willie Nelson)
4. Family Bible (Claude Gray, Paul Buskirk and Walt Breeland)
5. In the Garden (traditional)
6. All Things Must Pass (George Harrison)
7. I Saw the Light (Hank Williams, Sr.)
8. In God's Eyes (Willie Nelson)
9. Keep It On the Sunnyside (A.P. Carter)
10. I Thought About You, Lord (Willie Nelson)
11. Too Sick To Pray (Willie Nelson)
12. Why Me (Kris Kristofferson)

 

Naši partneři

Soundflower