VZNIKLA NEJHORŠÍ COUNTRY PÍSEŇ VŠECH DOB

 
Tři slavní country zpěváci Brantley Gilbert, Toby Keith a Hardy spojili své síly, aby natočili Nejhorší country píseň všech dob!
 
Píseň byla do světa oficiálně vypuštěna v pátek 18.června a je to bouřlivá píseň o skvělých časech s textem Hardyho, který tradičně uvádí fanoušky do rozpaků, v tom nejlepším slova smyslu. Písnička byla vydána pod názvem „Nejhorší country píseň všech dob“ a je plná všech možných klišé, která obsahují country písničky, ovšem naopak. Tak např.  „Nenávidím pivo a lehké dívky“ nebo narážka na Keithovu píseň Red Solo Cup, ve které Toby, který rád hraje golf, zpívá ..“I´m Too Good For Solo Cups“.

 

 
Gilbert, Hardy, Hunter Phelps a Will Weatherly společně napsali písničku na základě nápadu Hardyho, který jednoho dne řekl: „Hoši, mám bláznivý nápad na písničku a mám i název“, načež Gilbertovi poslal název „Nehorší Country píseň všech dob“ do telefonu smskou. „Všichni jsme se tomu neskutečně smáli, protože nám to připadalo jen jako dobrý žert“, řekl Gilbert, ...“ovšem pak jsme se na to vrhli, píseň napsali a zbytek už je historie…“

Naši partneři

Soundflower