VINCE GILL ODEŠEL OD THE TIME JUMPERS


 
Hvězda americké scény country Vince Gill odešel z kapely The Time Jumpers.
Po celé dekádě odchází z kapely The Time Jumpers zpěvák a multiinstrumentalista Vince Gill, který se jejím členem stal v roce 2010. Kapela vznikla v roce 1998 jako sdružení nashvillských hudebníků, kteří sdíleli stejné nadšení z muziky a bavilo je si společně občas zahrát. V sestavě se za ta léta objevila spousta známých jmen jako třeba Larry Franklin, Billy Thomas, nebo nejslavnější pedal  steel kytarista Paul Franklin a další. Jejich pravidelnou scénou byl jeden slavný nashvillský hudební klub, kam často zavítali i nečekaní hosté jako třeba Marty Stuart, Brent Mason, Rodney Crowell a jiní a společně pro přítomné diváky na jevišti živě a zcela nepřipraveně zahráli, což následně publikum vždy odměnilo obrovskými ovacemi.
 


Jak Gill k odchodu sdělil: „Všichni v kapele jsme přátelé a nikdy to nebylo bráno jako Vince Gill & The Time Jumpers, vždy jsem byl pouze řadový člen a dělal jsem to z přátelství a lásky k muzice. Všichni vědí, že to byla moje srdeční záležitost a jak je mám rád, proto můj odchod proběhl v naprosto klidném a přátelském duchu. Nezvládám dál stíhat všechny aktivity, to je jediný důvod mého odchodu.“
Vince Gilla znáte nejen jako slavného sólového hudebníka, ale poslední dva roky i jako člena kapely Eagles, kde zaujal místo po zesnulém Glen Freyovi, který zemřel v roce 2018. Společně s Gillem byl do kapely přijat i Freyův syn Deacon.
 

Naši partneři

Soundflower