Vince Gill má svou hvězdu na Walk Of Fame v L.A.

Dnes již legendární zpěvák a kytarista Vince Gill ve čtvrtek 6. září odhalil svou hvězdu na pověstném "Chodníku slávy". Slavnostního ceremoniálu se kromě jeho manželky Amy Grant zúčastnila i Reba McEntire. 

Obě dámy již své hvězdy na tomto chodníku mají. Reba od roku 1998 a Amy od roku 2006. A to se stalo předmětem Vincova žertování, kdy při slavnostním proslovu uvedl, že hvězda jeho ženy je totiž velmi blízko té jeho a Vince poznamenal "... ten, kdo je mezi námi, to bude mít hodně těžké a patrně tu a tam nějakou schytá!"

Velmi vážně a seriózně vzala svůj projev Reba, která připomněla nejen Vincovy úspěchy, ale vyzdvihla i jeho osobní kvality. Zmínila jak hodně jí pomohl po tragické události, která postihla její skupinu v roce 1991, kdy při leteckém neštěstí zahynulo 8 členů její doprovodné skupiny.

Vince je kromě všech ostatních ocenění i mnohonásobný držitel Grammy. Dohromady jich má 27 !!! A mimo všech ostatních aktivit je i členem All-Star Bandu "The Time Jumpers", se kterým v úterý 11. září vydali nové stejnojmenné CD.

Gratulujeme!!!


 

 

Naši partneři

Soundflower