VINCE GILL A STING SPOLEČNĚ NA JEDNOM PÓDIU!

Skvělou zprávu máme pro ty z vás, kteří máte rádi pořady v produkci Country Music Television s názvem „CMT Crossroads“. Tento populární pořad se opět po pěti letech vrací do New Yorku a to velmi okázale!

Stane se tak již v listopadu, kdy bude odvysílán společný koncert Vince Gilla a Stinga! Oba totiž ohlásili na podzim vydání nového alba. Vince Gill konkrétně na 24.října a album se bude jmenovat „Guitar Slinger“. Na koncertě tak diváci uslyší živě největší hity obou zpěváků, ale uslyší v premiéře i písničky z nových alb.

Jak uvedl producent John Hamlin: „Po dlouhé době se opět navracíme k natáčení CMT Crossroads v New Yorku, protože právě tam v minulosti vznikly jedny z nejlepších natočených koncertů téhle série. Navíc, oba zpěváci již několik let chtěli udělat takový koncert a čekali na správnou dobu. No a ukázalo se, že tohle je právě ta správná doba a příležitost. Myslím, že to bude neuvěřitelný zážitek pro všechny!

V pořadu „CMT Crossroads“ jste v minulosti mohli vidět na jednom jevišti třeba Brooks and Dunn se ZZ Top, Travise Tritta s Kid Rockem, nebo Keith Urbana s Johnem Fogertym a mnoho dalších.


Naši partneři

Soundflower