VÁNOČNÍ RONNIE MILSAP

Ronnie Milsap vydává v reedici své Vánoční album.

V pátek 12.listopadu vychází ikoně country music zpěvákovi Ronnie Milsapovi Vánoční album. Jedná se o reedici jeho populární Vánoční kolekce s názvem „Christmas With Ronnie“, která vyšla v roce 1986, na které naleznete takové klasiky jako „I´ll Be Home For Christmas“, „Silver Bells“, „O Holly Night“ a další původní Milsapovy skladby. Po 35letech se tak fanoušci dočkají svých Vánočních písní na tomto albu, jenž vydává společnost Concord Recorded Music.
 
 Ve stejné době, jako vyšlo Vánoční album, měl Milsap obrovský úspěch na hitparádě Billboard se svými crossoverovými písněmi „Show Her“, „Stranger In My House“ nebo Grammy a Akademií Country Music oceněnou skladbou „Lost In The Fifties Tonight“. Na Vánočním albu se posluchači dočkají také speciálně pro orchestr zaranžované písně „Only One Night Of The Year“ a bluesově laděné „It´s Just Not Christmas“. Než zazní skladba „We´re Here To Love“, která původně vyšla na jednom z jeho nejprodávanějších alb „Keyed Up“ z roku 1983, uslyšíte Milsapem namluvený vzkaz.

 

 
Letos 78letý zpěvák za svoji dosavadní hudební dráhu získal šest cen Grammy, na hitparádách měl 40 hitů č.1 a po celém světě prodal více než 35milionů desek. Od Asociace Country Music získal 8 ocenění a od Akademie Country Music celkem 4ceny, včetně speciálního ocenění průkopníka v roce 2002. V roce 1976 se stal členem Grand Ole Opry a v roce 2014 byl uveden do Síně slávy Country Music.
V roce 2019 vydal skvělé album „The Duets“ složené ze svých největších hitů v nových úpravách se speciálními hosty jako např. Dolly Parton, Luke Bryan, Kacey Musgraves nebo Billy Gibbons z kapely ZZ Top a další. Dosud poslední 29studiové album vydal v roce 2021 a jmenuje se „A Better Word For Love“. Písně z obou alb pochopitelně můžete slýchat ve vysílání Click & Country.

Naši partneři

Soundflower