Travis Tritt letos slaví 25 let své kariéry!

Travis Tritt, který svých největších úspěchů dosahoval v posledním desetiletí minulého století, oslavuje speciálními koncerty.

Travis Zahájil svou kariéru v roce 1989, kdy podepsal „velkou" smlouvu s Warner Bros. a vydal své první album Country Club.

Během své kariéry získal, mimo všech ostatních ocenění, i dvě Grammy. V pondělí 13. a v úterý 14.ledna odehrál v Nashvillu dva akustické koncerty,
právě k výročí ve své kariéře. Jedná se o poměrně o zlomový moment, protože posledních dvanáct let v Nashville nevystoupil!!
Koncerty byli zaznamenány a vyjde z nich DVD. Jako hosty si pozval, svého dlouhodobého kamaráda a mentora Marty Stuarta a k němu se jako gratulanti připojili Kid Rock a James Otto.

Na tiskové konferenci pak Travis zavzpomínal na devadesátá léta a připomněl, že v té době byl v absolutní špičce (kam on sám patřil –pozn. redakce) každý z interpretů žánrově úplně jiný, například Garth Brooks, Vince Gill, Alan Jackson, Clint Black nebo Mary Chapin Carpenter, každý z nich měl svůj zvuk a při prvních tónech písně jste ho poznali.

To však neznamená, že současnou scénou opovrhuje, sám byl příjemně překvapen kolik současných mladých interpretů ho uvádí jako svůj vzor. Pro mladé muzikanty má jedinou radu, „dělejte to tak, jak to cítíte vy a nenechte si do toho mluvit!!"
My jen připomeneme, že loni v létě Travis vydal nové album, nese název Calm After, hrajeme ho na Click & Country a to včetně duetu s jeho dcerou Tyler Reese "Sometimes Love Just Ain't Enough"
 

Naši partneři

Soundflower