TRAVIS TRITT BUDE VYDÁVAT NOVOU DESKU


Známý countryman Travis Tritt připravuje na jaro vydání svého nového alba!

Od vydání jeho posledního řadového alba s názvem „The Storm“ uplynulo dlouhých 14 let a nyní se mohou fanoušci těšit na úplně nové s 11 písněmi, které ponese název „Set In Stone“. Albu předchází singl v podobě písně „Ghost Town Nation“, jenž byla oficiálně vypuštěna již na podzim 2020 a nyní je to píseň „Smoke In A Bar“, kterou můžete samozřejmě slýchat ve vysílání Click & Country a je to jediná ze tří písní na novém albu, na jejímž vzniku se Tritt autorsky nepodílel. Album produkoval známý producent Dave Cobb, který dlouhodobě spolupracuje s Chrisem Stapletonem a o napsání tří písní pro Tritta se zasloužil Cobbův bratranec Brent Cobb. Mezi dalšími známými autory se objevuje třeba ještě zpěvačka Ashley Monroe nebo Dillon Carmichael.

 

 
Travis Tritt je nejen skvělý zpěvák, ale také jeden z největších hitmakerů především 90let v country. Vzpomeňme např. na jeho veliké hity „T-R-O-U-B-L-E“, „Anymore“, „Tell Me I Was Dreaming“, „Here´s A Quarter (Call Someone Who Cares)“ nebo jeho poslední hit v hitparádě Billboard Top10 „It´s A Great Day To Be Alive“. Nové album slibuje Travisův návrat k jeho typickému zvuku s lehkým dotekem stylu americana a kořenů americké hudby, ale i s příklonem k hudbě hnutí outlaws.
Novou nahrávací smlouvu se společností Big Noise podepsal Travis Tritt v loňském březnu, 15 měsíců poté, co ukončil své porotcování v reality show „Real Country“, kterou vysílala stanice USA Network. CD oficiálně vychází 7.května!

Naši partneři

Soundflower