TIM McGRAW A TYLER HUBBARD NATOČILI DUET


Tim McGraw a polovina dua Florida Georgia Line Tyler Hubbard natočili společný duet s názven „Undivided“!

13.ledna oficiálně vyšel duet, který společně natočili hvězdy americké country music Tim McGraw a Tyler Hubbard ze slavného dua Florida Georgia Line. Tim McGraw k jejich písni sdělil: „Tyler mi písničku poslal před několika měsíci a hned od prvního poslechu jsem věděl, že je to přesně to, co jsem si chtěl už hodně dlouho zazpívat. Uplynulý měsíc jsme společně trávili ve studiu a snažili se vytvořit něco opravdu speciálního. Až to uslyšíte, doufám, že budete souhlasit!“

 


Záběry z natáčení ve studiu můžete vidět i ve videu, které k písni vzniklo. Duet oficiálně vyjde na deluxe verzi CD „Here On Earth“ Tima McGraw na konci března u Big Machine Records. Písničku složil Hubbard společně s Chrisem Loockem v loňském období Covid-19 a myšlenka písně spočívá ve spojení lidí a v naději. „Hudba nám dává naději a sbližuje nás. Miluji pozitivní náladu téhle písně a připomíná mi, že láska je opravdu největší. Proto jsem okamžitě věděl, že tahle písnička, kterou mi Tyler poslal, bude můj další singl“.

Producentem nahrávky byl kromě Tima McGraw a Tylera Hubbarda Corey Crowder a jako speciální host nahrál banjo a kytaru slavný hudebník a producent Byron Gallimore, který stojí za úspěchem písní Faith Hill, Sugarland, Tima McGraw, Lee Ann Womack a dalších a je také držitelem mnoha ocenění od Asociace Country Music, Akademie Country Music a majitelem ceny Grammy za nejlepší country album roku 1999 „Breath“, které produkoval Faith Hill.

Naši partneři

Soundflower