TIM McGRAW A FAITH HILL PRODÁVAJÍ SVŮJ LUXUSNÍ DŮM NA BAHAMÁCH

Známý country zpěvák se svojí ženou, neméně známou zpěvačkou Faith Hill, prodávají své sídlo na Bahamách!
Velikou usedlost na soukromém ostrově L´ile d´ Anges na Bahamách, slavný pár koupil v roce 2003. Před nedávnem se rozhodli, že ho prodají. Pokud máte zbytečných 35 milionů dolarů, může být váš! Podle slov manželů by se do rozsáhlé rekonstrukce muselo nainvestovat mnohem víc peněz, než se původně předpokládalo a vzhledem k tomu, že dům využívají se svými třemi dcerami jen párkrát v roce, myslí si, že sídlo využije někdo lépe.
 

 
Během rekonstrukce, kterou naplánovali a začali uskutečňovat, bydleli mimo hlavní budovu ve dvou jurtách na pláži. Dům je situován na nejvyšší místo, nedaleko centra ostrova, odkud je krásný výhled. Budova má rozlohu 6,517 stop a všechny verandy a místa k odpočinku přibližně 5,000 stop.
 
Slavný pár samozřejmě vlastnil více nemovitostí, jako byla např. usedlost s šesti ložnicemi a devíti koupelnami v kalifornském Beverly Hills, kterou prodali za 9,5 miliónů dolarů v roce 2009. V současné době tráví nejvíce času ve svém historickém venkovském sídle v Leiper´s Fork ve státě Tennessee, které má pět ložnic, deset koupelen a dům má rozlohu 22,460 stop.
 
 

Naši partneři

Soundflower