TIM McGRAW MĚL INCIDENT S FANOUŠKEM NA KONCERTĚ

Tim McGraw nedávno zažil během koncertu incident s fanouškem.
 
Během koncertu v nevadském Renu na začátku října, zažil 54letý známý zpěvák Tim McGraw velmi nepříjemný incident, když si popletl několik slov během písně, kterou kapela za jeho zády začala hrát a jeden z diváků v předních řadách to nesl s velikou nelibostí a údajně začal zpěváka provokovat a dávat mu to najevo. McGraw v tu chvíli řekl kapele: „Přestaňte hrát“ a dotyčnému řekl „Máte se mnou nějaký problém?“, načež seskočil dolů z pódia a šel davem diváků směrem k němu. V cestě mu stála zábrana, která slouží k oddělení diváků a pódia. Ochranka okamžitě přispěchala na místo, ale to už jeden z kapely pomohl zpěvákovi zpět na jeviště, aby nemusel obcházet celou dlouhou cestu okolo na pódium.

 

 
Na videu, které zachytil jeden z návštěvníků je celý incident detailně vidět. McGraw začal zpíva text písně „Just To See You Smile“, kterou v seznamu hraných skladeb zaměnil za „Where The Green Grass Grows“, kterou kapela začala hrát a která měla správně znít. Jak McGraw řekl o několik písní dříve, problém je, že se cítí velice vyčerpaně kvůli náročnému natáčení seriálu „Yellowstone“, jenž právě společně s Kevinem Costnerem, svojí ženou zpěvačkou Faith Hill a dalšími natáčí pro společnost Paramount a vysílat se má již v prosinci.

Bryan Ashlock, který video natočil jednomu serveru sdělil, že několik fanoušků za tento incident ukázalo McGrawovi palec dolů, který jim dal najevo, že mohou kdykoliv odejít, když se jim to nelíbí.

Naši partneři

Soundflower