TIM McGRAW A FAITH HILL V SERIÁLU


 
Tim McGraw a Faith Hill si zahrají společně v populárním seriálu.

Nedávno populární country zpěvák Tim McGraw zveřejnil, že si společně se svojí ženou, taktéž známou country zpěvačkou Faith Hill, zahrají v seriálu. Jedná se o velmi úspěšnou sérii s názvem „Yellowstone“, ve kterém hraje i hollywoodský herec Kevin Costner a o režii se postaral známý režisér a herec Sam Elliot.

McGraw společně s Faith Hill ztvární manželskou dvojici Jamese a Margaret Duttonových, kteří podnikají dlouhou pouť přes Velké pláně Spojených států, aby našli lepší budoucnost a zaslíbenou zemi, kde by se usadili, ta se nachází v dnešní Montaně a děj se odehrává v roce 1883.
Po uveřejnění této novinky, čelil McGraw mnoha dotazům ohledně role Jamese Duttona a jeden z dotazů se týkal jeho vousů, ve kterých ho mohli fanoušci vidět již na několika fotografiích a videích a netušili, proč tak náhlá změna image. „Společně s Faith se velice těšíme na tuto fantastickou rodinnou ságu, která sleduje pouť manželů Duttonových, která putuje do Montany, aby tam vybudovala svůj ranch. Takže teď už všichni víte, proč již nějakou dobu musím nosit plnovous.“, sdělil Tim McGraw fanouškům.

 


Kevin Costner Timovi napsal ze svého oficiálního Instagramu: „Role Jamese Duttona Ti skvěle sedne.“ McGraw na to za malý moment reagoval slovy: „Děkuji… Od Tebe si toho obzvláště považuji.“

Naši partneři

Soundflower