THE JUDDS OPĚT SPOLU !

Jak již víte z našeho vysílání, legendární duo matky a dcery The Judds se v roce 2010 opět objeví společně na koncertních pódiích! Tuto, pro country fanoušky naprosto senzační zprávu, oznámila Wynonna na začátku února v pořadu „Early Show“ na televizní stanici CBS.

Jako duo odstartovaly Wynonna a její matka Naomi svoji kariéru v roce 1983, když podepsaly smlouvu s hudebním vydavatelstvím RCA a po krátkém čase se z nich stala jedna z nejúspěšnějších dvojic v country music! V roce 1991 však svoji dráhu ukončily, poté co Naomi onemocněla žloutenkou typu C a musela se podrobit léčbě. Wynonna však pokračovala a vydala se na svoji sólovou dráhu, která jak už z dnešního pohledu můžeme říct, je velmi úspěšná! Její poslední albový počin, v pořadí sedmý, se jmenuje „Sing : Chapter 1“

Od ukončení spolupráce se Wynonna a Naomi setkaly na jevišti ještě v roce 1999 a 2000 a v loňském roce vystoupily i v Nashvillu na CMA  festivalu Fan Fair, který letos svým vystoupením zahájí.

Na závěr ještě jedna skvělá zpráva.The Judds nechystají jen společné koncerty, ale chystají se i do nahrávacího studia, kde vznikne jejich zcela nové album, které vyjde v průběhu letošního roku!
 

Naši partneři

Soundflower