THE BAND PERRY KONČÍ


Kapela The Band Perry oficiálně končí!

Oblíbené sourozenecké trio Band Perry ve složení Kimberly Perry (kytara, zpěv), Reid Perry (baskytara, zpěv) a Neil Perry (mandolína, bouzouki, zpěv) ohlásilo oficiální ukončení své spolupráce. Svým fanouškům to oznámili na sociálních sítích se slovy: „Rádi bychom, abyste věděli, všichni tři jsme se shodli a dohodli na tom, že každý z nás se bude soustředit na své sólové aktivity. Ale i nadále se budeme všemožně podporovat jako umělci i jako rodina. Moc vám všem děkujeme za to, že jste nám pomohli v tom, aby se nám splnili naše dětské sny“.
 
 

Band Perry z Jacksonu v Mississippi vzniklo přibližně v roce 2005 a hned o čtyři roky později podepsali vysněnou smlouvu s vydavatelstvím Republic Nashville. Jejich druhý singl „If I Die Young“ se stal jejich prvním No.1 hitem na hitparádě Billboard a stejně tak se dařilo i dalším jejich písním.
V roce 2017 oznámili oficiální odklon od country a vrhli se do vod popu se singlem „Stay In The Dark“. Následující rok opustili vydavatelství a začali svoji hudbu vydávat nezávisle. Posledními singly jsou skladby „The Good Lifeů a „Nite Swim“ z roku 2019, které ovšem ani na poli popové hudby nezaznamenali velký úspěch.

Naši partneři

Soundflower