Tomáš Gibiš

Tomáš Gibiš
Jeden z nejoblíbenějších, nejvytíženějších a nejrozpoznatelnějších profesionálních hlasů, který k Vám denně promlouvá z televize, rozhlasu a internetu z desítek reklam od aut až po prací prášek, či třeba upoutávek na pořady televize Nova. Nedá se před ním zkrátka schovat :) Svého času také Mistr Zvuku Českého rozhlasu. Ve dvojici s Mirkem Jandáčkem nás několik let provázel českou verzí hitparády Country Top 40, vysílanou na Country radiu. Můžete si ho také pamatovat z rádia Frekvence 1, rádia Kiss a rádia Beat.

Když jsme se ho ptali na oblíbené country hvězdy, poslal toto (necháváme v původním znění :)
„Určitě Johnny Cash, Dwight Yoakam, Buck Owens a jeho zpívající kytarista / houslista Don Rich, Jim Reeves, Loretta Lynn, Randy Travis, Kenny Rogers, Randy Owen alias Alabama, Merle Haggard, John Denver, Garth Brooks, Johnny Horton, Roger Miller, Alison Krauss, Ronnie Milsap (trocha popu neuškodí), Raul Malo alias Mavericks (vivat Mexico!) a mnoho, mnoho dalších nejen klasiků. I mezi mladými je spousta skvělých talentů.

A nesmím zapomenout ani na hlasy z našich luhů a hájů: Pavel Bobek, Michal Tučný, Mirek Hoffmann, Tomáš Linka, Allan Mikušek, Petr Kocman, František Nedvěd, Věra Martinová, Naďa Urbánková, Jiří Grossmann, Robert Křesťan, Pavlína Jíšová (spíše folk, ale k čemu škatulky), Ladislav Vodička, Petr Spálený, Milan Dufek (Rangers), Antonín Hájek (Rangers), Radek Tomášek (folk), Karel Kahovec, Olda Říha alias Katapult (jižanský rock, no a co) a mohl bych snít donekonečna. Hudba, to je droga!“

 

Naši partneři

Soundflower