STÍRACÍ LOSY S LUKEM COMBSEM V PRODEJI


Hvězda americké country Luke Combs, se dočkal svého vlastního stíracího losu!

Patrně největší světová country hvězda současnosti Luke Combs zpívá ve svém nejnovějším hitovém singlu When It Rains It Pours“ z nového alba, o stíracím losu, na který můžete vyhrát 100$. V těchto dnech si mohou obyvatelé státu Wisconsin koupit stírací los, na kterém je vyobrazen právě Luke Combs a vyhrát lze více, než oněch 100$, o kterých zpívá.

Na Twitteru Wisconsinu je uveřejněno: „Hej, #WINsconsine, tohle je hudba pro vaše uši! Na stírací los s Luke Combsem můžete vyhrát 10.000$. Pokud nevyhrajete peněžitou cenu nezoufejte, los, který není výherní může posloužit jako vstupenka na jeden ze tří exkluzivních Combsových koncertů v Nashvillu.
 
 

 
Držitel losu, s výhrou v podobě návštěvy koncertu bude mít v ceně nejen soukromý koncert v Rymanově auditoriu v roce 2024, ale také ubytování v hotelu, prohlídku Síně slávy Country Music a před-nabitou dárkovou kartu v hodnotě 500$! Jeden ze šťastlivců může navíc ještě přímo na koncertě vyhrát 500.000$! Combs k tomu sdělil: „Jsem opravdu poctěn, že byla mým fanouškům dána šance, aby zažili to, o čem zpívám v písničce „When It Rains It Pours“ a některému z nich přistane na účtu 500.000$. Přeji všem hodně štěstí!“

Teď už nezbývá než doufat, že si takový los budeme moci zakoupit třeba v některé trafice v Nuslích, nebo prodejnách Sazky po celé republice… To je ale bohužel na Click & Country jen naše krásná, avšak neuskutečnitelná představa.

Naši partneři

Soundflower