STARÝ DOBRÝ WESTERN

Ve dnech 7. a 8. srpna 2009 se na Bystřičce přehradě (okres Vsetín) uskuteční jedničkový
11. ročník country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Pořadatelem je občanské sdružení Country kapela Gympleři Vsetín.

Jedná se o jeden z největších festivalů v České republice zaměřených ryze na country
a bluegrassovou hudbu. Festival je uváděn pod hlavičkou šňůry festivalů „Léto s kozlem“.

Festival je již roky navštěvován tisícovkami spokojených a věrných návštěvníků. Loňský jubilejní 10. ročník navštívilo již v pátek téměř 2.000 návštěvníků, sobotní program pak přilákal více než 2.200 návštěvníků. Na dvou hudebních scénách se pravidelně představuje více než třicítka kvalitních amatérských, poloprofesionálních i profesionálních hudebních seskupení z České i Slovenské republiky.

A jedničkový 11. ročník bude opět plný dobré hudby a výborné atmosféry. Příznivci příjemné country a bluegrassové hudby se mohou těšit na hudební lahůdky v podobě hvězd country nebe, ale také méně známých kvalitních hudebních skupin.

Z programu již teď můžete upozornit na vystoupení Františka Nedvěda v páteční podvečer a na country bál pod širým nebem ve společnosti kapel Gympleři a Taxmeni. Sobotní program startuje již v 10 hodin a již od brzkých odpoledních hodin vystoupí, Pavlína Jíšová, Pavel Bobek, Robert Křesťan, Charlie McCoy, Druhá tráva a mnoho dalších kvalitních country kapel.

V průběhu festivalu bude již tradičně předáno ocenění Association For Main Scene Of Country Music za životní přínos country hudbě.

Celý festivalový víkendu bude probíhat ve stylu country & western a nebude chybět ani spousta doprovodného programu.

 

 

 

 

 

www.starydobrywestern.cz
 

Naši partneři

Soundflower