SARA EVANS BUDE NOVOU ČLENKOU GRAND OLE OPRY


 
Zpěvačka Sara Evans byla oslovena jako budoucí členka Grand Ole Opry.
 
Populární country zpěvačce Saře Evans se dostalo velké cti. Na svém srpnovém vyprodaném koncertu v Grand Ole Opry, u příležitosti 20.výročí vydání jejího platinového alba „Sara Evans Still Restless“ byla vyzvána, jestli by se stala členkou slavné Grand Ole Opry.

 

 
Během večera si na pódium Evans pozvala hosty, kterými byli Lady Antebellum a Carly Pearce, kteří si s ní společně zazpívali. Poté, co společně dozpívali píseň „Suds In The Bucket“, pozvala Hillary Scott nečekaně na pódium legendu country Billa Andersona, jenž zavzpomínal, jak viděl kdysi Saru Evans na pódiu jednoho malinkého obchodního domu, kde představovala své nové album. Zařadila na něj právě i Andersonovu skladbu „Walk Out Backwards“. Anderson řekl Saře: „Mám na tebe dvě otázky. První, zazpívala bys Walk Out Backwards? Evans ani nemrkla a okamžitě sama á capela začala zpívat. Když dozpívala, řekl Anderson: „Teď máme na Tebe s Lady A, Carly a dalšími pár lidmi ještě jednu otázku – chtěla by ses stát členkou Grand Ole Opry“? Evans, která ve své členství doufala a přála si ho mnoho let naprosto dojatě a se slzami v očích pochopitelně nabídku přijala a děkovala mamince, že jí od malinka vedla ke zpěvu a do nadšeného davu vykřikla: „Bůh je skvělý“!
 
Oficiální přijímací ceremoniál přijetí se odehraje v Grand Ole Opry 7.října, v den, kdy Opry bude slavit 98. narozeniny!

 

Naši partneři

Soundflower