REBA McENTIRE OSLAVUJE 30.VÝROČÍ


 
Jedna z nejpopulárnějších country zpěvaček Reba McEntire slaví 30.výročí od vydání svého dnes již klasického alba „Rumor Has It“.
Tohle výročí je oslavou nejen pro ni, ale především pro její fanoušky, kteří se k výročí nedočkají pouze remasterované edice alba, ale i dalších doplňků, jako třeba hrníček, litografie nebo tričko s originální fotografií z obalu alba.  K zakoupení bude samozřejmě také edice vinylového LP.
 

 
Tato speciální kolekce se dá již nyní předobjednat a oficiálně vyjde u společnosti Universal Music Group Nashville 11.září. Součástí nosičů budou i dva bonusy v podobě písně „Fancy“, přičemž jedna bude v nové remixované verzi a druhá bude živá nahrávka z vystoupení. Na původní nahrávce spolupracoval s Rebou jeden ze známých producentů Tony Brown, který je znám také ze spolupráce s Vince Gillem, George Straitem nebo Emmylou Harris. Reba se k vydání výroční kolekce vyjádřila slovy: „Nikdy bych nevěřila, že budu mít možnost jedno album vydat i podruhé. Je velmi zábavné vzpomínat na dobu, kdy album vycházelo a co vše jsme při natáčení zažili. Tahle deska je pro mě osobně speciální obzvlášť proto, že jsem na něm poprvé spolupracovala s Tony Brownem, který může za to, že jsem nakonec natočila i píseň „Fancy“, jenž je jakýmsi mým poznávacím znamením a dodnes, i po 30 letech, ji hraji na každém koncertě“.
 
Album „Rumor Has It“ vyšlo v roce 1990, obsahuje nejvíce hitů za celou kariéru Reby McEntire a bylo oceněno trojnásobnou platinou!
 

Naši partneři

Soundflower