NOVÍ ČLENOVÉ TEXTAŘSKÉ SÍNĚ SLÁVY


Nashvillská síň slávy textařů bude mít nové členy.

I v roce 2021 bude slavnostně do Nashville Songwriters Hall Of Fame uvedeno několik nových členů. Podle vedoucí organizátorů akce Sarah Cates se tak stane v listopadu a na slavnostním ceremoniálu budou uvedeni mezi již 213 stávajících členů Amy Grant, Toby Keith, Rhett Akins, Buddy Cannon a John Scott Sherrill.
 
Kvůli pandemii Covid-19 se bohužel nekonal loňský jubieljní 50.ročník, kde měli být do síně slávy uvedeni Steve Earle, Bobby Gentry, Kent Blazy, Brett James a Spooner Oldham, proto tedy letošní ročník bude dvojitý a uvedeni budou všichni společně. „Dnes je pro mě nejlepší den v roce, protože začíná příprava na uvedení nových členů do síně slávy.“, uvedla organizátorka Sarah Cates. Do kategorie skladatelů budou uvedeni Buddy Cannon a Rhett Akins, v kategorii skladatelů veteránů pak John Scott Sherrill a v kategorii skladatel-interpret Toby Keith a Amy Grant.
 


Akins je autorem takových hitů, jako např. That Ain´t My Truck“, „Honey Bee“ pro Blake Sheltona nebo „It Goes Like This“ pro svého syna Thomase Rhetta. Cannon je nejen producent, ale právě i uznávaný skladatel a znát jej můžete např. díky hitům jako „Give It Away“ a „I´ve Come To Expect It From You“ od George Straita. Sherrill složil několik hitů pro Brooks & Dunn, jako „How Long Gone“, „Cumberland Road“ pro kapelu Shenandoah nebo „Wild And Blue“ pro Billa Andersona. Mezi největší autorské počiny Amy Grant patří třeba písně „Baby Baby“ nebo vánoční „Tennessee Christmas“.

Naši partneři

Soundflower