MIRANDA LAMBERT V LAS VEGAS


Miranda Lambert bude pravidelně vystupovat v Las Vegas.

V současné době patrně nejpopulárnější country zpěvačka Miranda Lambert oficiálně oznámila, že se svou koncertní show navštíví Las Vegas, kde odehraje 24 exkluzivních koncertů s názvem „Miranda Lambert: Velvet Rodeo The Las Vegas Residency“ a stane se tak jedním z několika umělců, jako třeba Rod Stewart, Elton John, Celine Dion nebo Brooks & Dunn s Rebou McEntire, kteří si vyjma koncertů po světě ve Vegas našli svoji stálou scénu. Lambert si pro tento účel zvolila divadlo Zappos v hotelu Planet Hollywood Resort & Casino.
 
Show bude vymyšlena, sestavena a koncipována výhradně pro divadlo Zappos, o což se postará produkční společnost Live Nation a Caesars Entertainment a diváci se mohou těšit nejen na největší hity z Lambertina repertoáru, ale i na písně z nejnovějšího alba „Palomino“, které vyjde 29.dubna.

 


„Když jste pořád s turné na cestách, myšlenka, že zakotvíte na chvíli na jednom místě, navíc na takovém, jako je Las Vegas, je prostě úžasná.“, řekla Lambert. „Bude připravena také spousta speciálních doplňků a předmětů pro fanoušky, jako jsou trička, nálepky, klíčenky, klobouky nebo kovbojské boty a spousta dalšího, jako v mém nashvillském baru Casa Rosa. Jsem šťastná, že mohu moji milovanou country music přinést do Vegas a věřím, že diváci si budou společně se mnou připadat také jako v krásném snu.“

Termíny koncertů jsou stanoveny na září, říjen, listopad a prosinec letošního roku, ale také již na březen a duben roku 2023!

Naši partneři

Soundflower