MIRANDA LAMBERT - Perfektní jaro 2010!

Letošní rok začíná pro zpěvačku Mirandu Lambert idealně. Nejdříve obdržela 6 nominací na ACM Awards a tři ceny si odnesla, Minulý týden získala po šesti letech v showbusinessu první Number One hit s písní The House That Build Me. A celé to - jak jsme vás již informovali ve vysílání, korunoval její partner, který Mirandu požádal o ruku.

V neděli 9.května 2010 se splnil country zpěvačce Mirandě Lambert její dívčí sen, když ji její partner požádal o ruku. Nebylo by to nic až tak výjimečného, kdyby oním partnerem nebyl známý country zpěvák Blake Shelton!

Tahle zpráva se okamžitě rozlétla celým country světem, zvláště proto, že Miranda Lambert byla požádáním o ruku, dle svých slov, doslova zaskočena. Pro magazín People uvedla, že od svého nastávajícího manžela dostala krásný platinový prsten s diamanty a nabídku pochopitelně s radostí přijala. Doslova řekla: „Svatba je nádherná, zásnuby jsou nádherné a diamanty také“ .

Jak také uvedla, na svatbu se těší hlavně proto, že Blakeovi bude moci říct, že ho bude milovat po celý život a bude velmi šťastná, když ho bude moci učinit šťastným.

Click & Country oběma country hvězdám pochopitelně přeje vše dobré do společného života!
 

Naši partneři

Soundflower