MIRANDA LAMBERT OTVÍRÁ SVŮJ BAR V NASHVILLU


 
V současné době jedna z nejslavnějších country zpěvaček Miranda Lambert otvírá svůj vlastní bar v mekkce country v Nashvillu.
Jako první o této novince informoval Nashville Business Journal, s tím, že bar se bude nacházet na hlavní třídě v centru Nashvillu na Broadway a Miranda bude úplně první country zpěvačkou v historii, která si tam otevře svůj podnik! Držitelka dvou cen Grammy své síly spojila se společností TC Restaurant Group a oba partneři bližší informace sdělí v nejbližší době. V tuto chvíli je zatím známo, že podnik se bude jmenovat „Miranda Lambert´s Casa Rosa“ a bude se nacházet v centru Music City na ulici Broadway s číslem 308. Bar o rozloze 17,400 stop bude zahrnovat hlavní bar s velikým prostorem okolo, dále mezzanin a dvoje toalety ve druhém patře a pochopitelně další, zatím nespecifikované prostory.

 

 
 Několik Lambertiných kolegů, country zpěváků, již dříve otevřelo své podniky v centru Nashvillu. Najdete mezi nimi bary a restaurace, která nesou jména svých slavných majitelů, jako je např. Alan Jackson, Dierks Bentley, Jason Aldean, Luke Bryan, duo Florida Georgia Line, John Rich z dua Big & Rich, nebo Mirandin bývalý manžel Blake Shelton a další.

Naši partneři

Soundflower