LORETTA LYNN OSLAVILA 90. NAROZENINY!


Zpěvačka Loretta Lynn oslavila 90. narozeniny!

Živoucí legenda Country Music zpěvačka a skladatelka Loretta Lynn, právem přezdívaná „První dáma Country Music“, oslavila 14.dubna neskutečné 90. narozeniny. Oficiální oslavu této ikoně připravili v Grand Ole Opry v Nashvillu a pogratulovat písní mimo jiné přišla její sestra, taktéž známá zpěvačka Crystal Gayle, The Gatlin Brothers, Elizabeth Cook, Maggie Rose a svůj debut v Opry zažilo také duo Twitty & Lynn.
 


Loretta Lynn se narodila 14.dubna 1932 v Butcher Holler v Kentucky a svůj debut v Opry měla 15.října 1960, kam ji o dva roky 25.srpna oficiálně přijali za člena. V roce 1972 se stala historicky úplně první zpěvačkou, která vyhrála nejprestižnější ocenění od Asociace Country Music „Umělec roku“. Je také členem Síně slávy skladatelů Country Music a v roce 2010 dostala speciální cenu Grammy za celoživotní dílo.
Duo Twitty & Lynn, které Lorettě zazpívalo v Opry na oslavě, je dvojice složená z vnuků slavných zpěváků Conwaye Twittyho a Loretty Lynn. Je velmi milé a příznačné, že svůj debut Tayla Lynn a Tre Twitty zažili právě na tak významné události.

Naši partneři

Soundflower