LAUREN ALAINA BYLA VYZVÁNA KE ČLENSTVÍ V GRAND OLE OPRY


Zpěvačka Lauren Alaina dostala pozvání ke členství do slavné Grand Ole Opry.

Country zpěvačka Lauren Alaina v loňském roce oslavila Vánoce již týden před Štědrým dnem. Byla náhle během svého vystoupení ve svatostánku country music nashvillské Grand Ole Opry oslovena Trishou Yearwood, jestli by se chtěla stát novou členkou. Alaina doslova padla na kolena, propukla ve velký pláč a nebyla schopna říct jediné slovo. Tuhle situaci dobře znají všichni, kteří byli tímto tradičním způsobem ke členství v Opry vyzváni.

V Opry na jevišti stála Alaina poprvé 10.června 2011, týden potom, co postoupila do dalšího kola v desáté sezóně soutěže American Idol. Vloni na podzim absolvovala v Opry své již padesáté vystoupení.
 


Samotné pozvání proběhlo během videoprojekce, kdy různí zpěváci říkali svá přání k Vánocům, což bylo během krátké přestávky Alainina vystoupení. Do toho vstoupila Yearwood se slovy: „Je tady Lauren Alaina? Přivedla ji ze zákulisí na jeviště a řekla: Juniore (tak Lauren soukromě říká a má ji tak uloženou i ve svém telefonu), vím, že tady máš dnes večer maminku a tatínek je tady jistě taky je s nám i a je na tebe jistě hrdá a já mám pro Tebe jedno překvapení. Mám tu čest se Tě zeptat, jestli by ses chtěla stát novým členem Grand Ole Opry?“ Po dlouhém pláči se Alaina zmohla pouze na „Ano“

Vzhledem k tomu, že Trisha Yearwood je celoživotně pro Lauren Alainu tou největší hvězdou, nemohla si tuhle chvíli představit lépe.

Naši partneři

Soundflower