KYTARISTA KAPELY LYNYRD SKYNYRD GARY ROSSINGTON JE PO OPERACI SRDCE


Kytarista a zakládající člen legendární jižanské kapely Lynyrd Skynyrd Gary Rossington je po operaci srdce a odpočívá doma.

Tuto zprávu oficiálně na svém Facebookovém účtu vypustila kapela v pátek 23.července s tím, že všichni na něj moc myslí a posílají mu všechny své modlitby. „Gary je doma, kde se o něj stará jeho rodina a byl by rád, abyste všichni věděli, že je v pořádku a plně se zotavuje“, vzkázal po členech kapely.

 


Momentálně je ikonická kapela na cestách se svým turné „Big Wheels Keep On Turnin´“, kde bude poslední žijící člen původní sestavy Skynyrd chybět. Společně se dohodli, že vzhledem k tomu, že bylo donedávna celá země uzavřena a nemohlo se hrát, bude lepší koncerty zatím absolvovat bez Rossingtona, než vše složitě rušit a zklamat tak fanoušky. Kapela také vzkazuje všem svým příznivcům, že pokud chtějí Garymu cokoliv vzkázat, poslat vzkaz nebo jej jakkoliv potěšit, ať určitě píší, bude mít velikou radost!

My na Click & Country 69letému kytaristovi jedné z našich nejoblíbenějších kapel přejeme co nejrychlejší uzdravení a návrat na pódia!!!

Naši partneři

Soundflower