KRIS KROSTOFFERSON SE CHYSTÁ DO DŮCHODU


Veliká legenda Country Music Kris Kristofferson se patrně chstá do důchodu.

Autor a interpret takových hitů, jako např. „Me And Bobby McGee“, „Help Me Make It Through The Night“, „For The Good Times“ nebo „Sunday Mornin´ Comin´ Down“ se ve svých 84 letech rozhodl, že zřejmě odejde do hudebního důchodu. Vyplývá to z části tiskového prohlášení v souvislosti se změnou managmentu o který se bude starat Morris Higham. „Na rodinný podnik bude dohlížet Kristoffersonův syn John.“
 

 
Dlouholetá Kristoffersonova manažerka Tamara Saviano sdělila: „Není zase tak velké překvapení, jak by se jevilo. Kris je ve velice dobré formě, ale o důchodu uvažuje již dlouho. A celková situace s pandemií Covid-19 vše jen urychlila. Říkal si: „Co bych měl teď dělat? Co dál? Jsme uprostřed pandemie… Bylo to jako ..jasně, jdu do důchodu.“ Pro jeho nejbližší okolí to nebyla vůbec novinka, byl to opravdu dlouhodobý vývoj, který naprosto přirozeně došel ke svému konci.
Neznamená to ale, že by texaský rodák úplně skončil s muzikou! I nadále bude skládat a nahrávat, ale už nevyrazí na cesty a koncertní pódia. Je možné, že třeba už za měsíc se rozhodne a půjde do studia nahrávat novou desku!
Poslední studiové album Krise Kristoffersona se jmenovalo „Feeling Mortal“ a vyšlo v roce 2013. Písně z tohoto alba představil i českému publiku na svém koncertě na zámku Sychrov 1.července 2017. O 10 let dříve v roce 2007 se s Kristoffersonem osobně sešel před jeho prvním pražským koncertem i náš kolega z Click & Country Petr Kocman.

Naši partneři

Soundflower