KRIS KRISTOFFERSON V ČESKÉ REPUBLICE!

Legendární zpěvák, skladatel a herec Kris Kristofferson navštíví v listopadu Českou republiku!

Do Prahy se se svým koncertním programem vrací opět po pěti letech a vystoupí na stejném místě jako minule, tedy v Kongresovém centru, kde jste nedávno mohli navštívit například i koncert Stinga nebo v minulosti zde vystupovali i Bob Dylan, Chris Rea, Mark Knopfler, ale také Kristoffersonův dlouholetý kamarád a spoluhráč ze super skupiny The Highwaymen Johnny Cash.

V roce 2007 vystoupil jen sám s kytarou, bez doprovodné kapely a kromě jeho největším hitů představil především své tehdy  nové album „This Old Road“, které vydal v roce 2006. Tentokrát, dle dostupných zpráv, vystoupí opět pouze jen za doprovodu své kytary a představí písničky z nejnovějšího alba „Closer To The Bone“, které vyšlo v roce 2009.

Kristofferson, který 22.června oslavil 76. narozeniny, Prahu navštívil již několikrát, ovšem vždy jako herec, když v českých lokacích natáčel s americkou produkcí například film Blade Runner. Jeho evropské turné čítá 26 koncertů a mohou se na něj těšit fanoušci ve Velké Británii, Irsku, Belgii, Nizozemí, Švýcarsku, Rakousku, Německu, Itálii, Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku!

Pražský koncert je naplánován na 29.listopadu !

Naši partneři

Soundflower