KEVIN COSTNER V EVROPĚ !

Držitel Oscara Kevin Costner jede se svou skupinou Modern West 3měsíční turné po evropských městech a proto, pokud jste si jeho hudbu, kterou hrajeme na Click & Country oblíbili, máte jedinečnou šanci vidět ho živě.

Populární herec Kevin Costner, který světově proslul především díky hlavním rolím ve filmech Robin Hood, Tanec s vlky a Vodní svět, vydal v roce 2008 své debutové album, jako zpěvák! CD má název „Untold Truths“, plyne v duchu moderní country a najdete na něm dvanáct písní, z čehož se na pěti z nich podílí i jako autor.

Na desce Costnera doprovází pěti členná kapela Modern West, se kterou vystupuje i živě. Dlouhou dobu se fanoušci v Evropě nedočkali živých vystoupení, což ovšem Costner s kapelou napraví během února, března a dubna, kdy je v Evropě na velkém turné, při kterém zavítá do Španělska, Francie, Lucemburska, Německa, Polska, Finska, Rakouska, Dánska, Švédska a pozor 25.3. na Slovensko, kde koncert proběhne v hale PKO v Bratislavě!!! Bohužel Českou republiku tato zvláštní hudební událost mine.

Další informace o turné a muzice Kevina Costnera naleznete na www.kevincostner.com

Naši partneři

Soundflower