JOHN MAYER NATOČIL DUET S MAREN MORRIS


 
Kytarista a zpěvák John Mayer natočil duet s Maren Morris.
 
Populární pop-rockový a bluesový kytarista a zpěvák John Mayer, jehož písně můžete slýchat také ve vysílání Click & Country, připravil novou, v pořadí již devátou studiovou desku s názvem „Sob Rock“. Jako první singl vypustil do světa písničku „Last Train Home“, ve které se jako speciální host objevuje country zpěvačka a držitelka ceny Grammy Maren Morris. Píseň se nese v duchu ´80 let a svojí náladou by se dala lehce přirovnat ke skladbě „Africa“, slavné rockové kapely TOTO. V aranžmá jsou použity velké syntezátorové plochy, bicí a perkusivní nástroje a samozřejmě typická kytara Johna Mayera.

 

 
Klip k písničce se natáčel na Union Station, tedy na Hlavním nádraží v Los Angeles a o režii se postaral Cameron Duddy, člen známé country kapely Midland. Jako první ho mohli vidět fanoušci na sociální síti TikTok, kde ho 43letý Mayer zveřejnil začátkem června.
 
John Mayer a Maren Morris letos v březnu společně vystoupili na udílení cen Grammy a již dříve si projevovali vzájemnou úctu a respekt k tomu, co každý z nich dělá. Spolupráce ve studiu byla tedy nevyhnutelným doložením jejich muzikantských sympatií.
 
Album „Sob Rock“ oficiálně vychází ve středu 16.června.

Naši partneři

Soundflower