JAMEY JOHNSON BYL OFICIÁLNĚ VYZVÁN KE ČLENSTVÍ V GRAND OLE OPRY


Zpěvák a skladatel Jamey Johnson byl osloven ohledně členství v Grand Ole Opry.

Pozvání se odehrálo v Opry prostřednictvím slavného barda Billa Andersona bezprostředně po vystoupení trojice známých a mnoha cenami oceněných autorů, mezi které kromě Johnsona patří také právě Anderson a skladatel a producent Buddy Cannon, když zpívali písně, jenž společně složili.

Anderson vystoupení začal vzpomínkou na jedno z mnoha setkání, kdy trojice společně skládala písně, kdy se Johnsona ptal, co právě teď v životě zažívá a Johnson mu smutně odpověděl, že právě prochází rozvodem. Ten den všichni tři společně složili jeden z největších hitparádových hitů, mnoha cenami ověnčenou skladbu „Give It Away“ pro George Straita.
 
 

 
Po odehrání poslední písně společného vystoupení Anderson řekl Johnsonovi: „Jamey, poprvé jsi hrál v Grand Ole Opry před 17lety a byl jsi velmi častým hostem, ale vedení Opry mi řeklo, ať ti sdělím, že dnes to bylo tvé poslední hostování tady.“ Johnson odpověděl: „Co se dá dělat, už mě vykopli z mnoha míst.“ „Ale“, pokračoval Anderson, „Až tady budeš příště, vystoupíš už jako nový člen naší Grand Ole Opry rodiny. Opry bude zase o něco lepší místo, protože ty budeš její nový člen.“

Dojatý Johnson celý slavnostní akt zakončil pouze sám s kytarou a zahrál svoji píseň „In Color.“

Naši partneři

Soundflower