IBMA WORLD OF BLUEGRASS SE VRACÍ


 
IBMA World Of Bluegrass proběhne v tomto roce na přelomu září a října.
 
Mezinárodní Bluegrassová asociace pravidelně každý rok pořádá konferenci a s tím spojený festival, který byl bohužel kvůli pandemii Covid-19 v loňském roce zrušen. Letos se již ovšem bluegrassoví nadšenci mohou opět těšit, protože letošní ročník, který zahrnuje kromě business konference také sérii vystoupení a předávání cen IBMA Bluegrass Music Awards, se letos konat bude!
 

 
Celá akce bude probíhat od 28.září do 2.října v městě Raleigh v Severní Karolíně, se kterým Bluegrassová asociace podepsala kontrakt o spolupráci do roku 2024. Výkonný ředitel IBMA sdělil: „Jsme pochopitelně velice nadšeni, že World Of Bluegrass bude opět probíhat a že může krásné město Raleigh nazývat svým domovem. Všichni, kteří milují bluegrass, ať určitě na podzim přijdou a podpoří svoji oblíbenou muziku, zejména pak živá vystoupení, o která jsme v minulém roce kvůli pandemii přišli.“
 
Na hlavní scéně se mohou návštěvníci těšit na vystoupení takových es, jako je Béla Fleck, Sierra Hull, Justin Moses, Mark Schatz, Bryan Sutton, The Del McCoury Band, Jerry Douglas, Edgar Meyer a mnozí další.

Naši partneři

Soundflower