HVĚZDA SERIÁLU DALLAS PRODÁVÁ SVŮJ DŮM


Linda Grey prodává svůj krásný dům.

Herečka Linda Grey, filmová manželka slavného „džejára“ ze slavného seriálu Dallas prodává svůj kalifornský dům. Je to skutečný ráj pro každého, kdo chce utéct před ruchem města. Dům o rozloze 4800stop, se nachází na okraji Los Angeles v jednom z krásných kaňonů a má celkem 5 ložnic a 4 koupelny.
 

 
Celý dům je nádherně architektonicky vyřešen a zahrnuje venku i uvnitř prvky s kombinací dřeva, kamene a textílie. V kuchyni je dokonce pec na pečení pizzy a pochopitelně nechybí ani krby a terasy s krásnou vyhlídkou. Tento skvost vymyslel a upravil skutečně hvězdný „architekt“ Quincy Jones, legendární hudebník, skladatel a producent, který stojí zejména za celosvětovým úspěchem Michaela Jacksona a architektura je pouze jeho koníček.
Linda Grey začala svoji kariéru jako Sue Ellen Ewingová v seriálu Dallas, který běžel v letech 1978–1989 a díky kterému získala celosvětovou popularitu. Nezůstala pouze u herectví, ale je známa také jako režisérka, producentka a autorka. Svůj dům prodává za 3.000.000$.

Naši partneři

Soundflower