HOLLYWOODSSKÝ HEREC MATTHEW McCONAUGHEY A COUNTRY MUSIC


Herec Matthew McConaughey vděčí jedné z hvězd country za svůj úspěch.
 
Ano, je to tak. Hollywoodská filmová hvězda a držitel Oscara Matthew McConaughey vděčí za svůj úspěch ve filmovém světě jedné z nejslavnějších country zpěvaček Trishe Yearwood, které za to veřejně poděkoval nedávno v jednom televizním pořadu. V roce 1992 totiž Yearwood obsadila tehdy ještě neznámého herce McConaugheyho do titulní role v klipu k dnes již jejího klasického hitu „Walkaway Joe“, který nastartoval jeho hereckou kariéru!
 
Trisha společně se svým manželem Garth Brooksem si do televizní show „Ellen DeGeneres Show“ pozvali texaského rodáka McConaugheyho jako hosta a společně zavzpomínali na rok 1992, kdy byl do role v klipu obsazen.
 
„Walkaway Joe“ byl druhý singl z Trishina alba „Hearts In Armor“, do kterého doprovodné vokály nazpíval bubeník a zpěvák legendární kapely Eagles Don Henley a pro Trishu to znamenal úspěch na hitparádě Billboard, kde s touto písní obsadila druhé místo.

 

 
„Ráda bych ti poděkovala, že jsi roli v mém klipu přijal, protože jsem to vlastně do teď veřejně nikdy neučinila.. Je to už skoro 30 let a pořád si to velmi dobře pamatuji. Vždycky všem říkám, že jsem ti vlastně dala jednu z tvých prvních hereckých příležitostí ve tvé kariéře a teď jsi mnohem slavnější než já“ dodala Trisha se smíchem.  “Je to zvláštní, ale nemáme ani společné vzpomínky na natáčení, protože ty jsi točil v Austinu a já natáčela v Nashvillu.“ McConaughey vzpomíná: „Pamatuji si, že jsem v té době používal pager, protože jsem studoval na Texaské Univerzitě, ale jak jsem mohl, tak jsem ho vypínal, protože mě pořád kontaktovali, jestli bych nepřijel do San Antonia a že si mám vybrat, jestli chci jít do konkurzu na reklamu na pivo nebo chci hrát v tom hudebním klipu.“

Naši partneři

Soundflower