HEREC KEVIN COSTNER VYRÁŽÍ NA TURNÉ


Oblíbený americký herec Kevin Costner vyráží s kapelou na turné.

Kevin Costner je jedna z velikých hollywoodských hvězd, která má na svém kontě spoustu filmů a mnohá ocenění, je ale také úspěšný jako country hudebník a zpěvák. S jeho doprovodnou kapelou Modern West ho naše posádka z Click & Country viděla živě na koncertě dokonce dvakrát a vždy to byl nádherný zážitek.

Costner je v poslední době populární i díky televizní sérii „Yelllowstone“, ve které zní spousta jeho písní, proto v červnu minulého roku vydal album s názvem „Tales From Yellowstone“. Díky oblíbenosti této série se Costner rozhodl, že během srpna a září uskuteční osm koncertů, na kterých zazní především písně zmiňované série, ale dojde pochopitelně i na jeho starší tituly z předchozích dvou alb. Turné začne 24.srpna ve městě Ardmore v Oklahomě, kde zahraje v místní Heritage Hall.
 

 
Na albu se objevila také Costnerova dcera, profesionální zpěvačka Lily Costner, kterou mohou znát i posluchači Click & Country ze společného duetu s country zpěvákem Trace Adkinsem. Na album nazpívala jako host skladbu „Heaven´s Gate“.
TV série „Yellowstone“ je již netrpělivě očekávána a na obrazovky se ve čtvrté sérii vrátí v listopadu na stanici Paramount Network.

Naši partneři

Soundflower