GILBERT A ALDEAN SPOLEČNĚ VE STUDIU 
Brantley Gilbert a Jason Aldean natáčí ve studiu společnou píseň!
 
Hvězda americké country Brantley Gilbert, kterého jistě znáte především díky jeho velkého hitu „The Bootom Up“, nedávno zveřejnil na svých sociálních sítích společnou fotografii s kamarádem a taktéž populárním countrymanem Jasonem Aldeanem. Selfie, které si udělali je zachycuje ve studiu, při nahrávání společného duetu a jak Gilbert sdělil: „Je to pro mě úžasná spolupráce.“

 

 
Není to poprvé, kdy tyto dvě hvězdy spolupracovaly. Aldeanův platinový hit „My Kinda Party“ z roku 2010, totiž původně nahrál právě Gilbert. Nebyla to však jediná píseň z Gilbertova repertoáru, kterou Aldean nahrál na své čtvrté studiové album „Dirt Road Anthem“. Titulní skladbu složil Gilbert společně se známým country-rapperem Colt Fordem. Písnička v country-rapovém kabátku se vyšvihla v hitparádě Billboard na první místo a současně je to také nejlépe prodávaná digitální nahrávka country zpěváka v historii ve Spojených státech.
 
Fanoušci jsou samozřejmě velice nadšeni ze spolupráce obou zpěváků a na nahrávku se velice těší. Pro Gilberta je to od roku 2020, kdy vydal skladbu „Hard Days“, první nahrávka a příslib nových skladeb.

 


 

Naši partneři

Soundflower