GEORGE STRAIT - DALŠÍ REKORD!

Všechny milovníky muziky country star George Straita zcela jistě potěší zpráva, která včera dorazila z Nashvillu. George Strait se totiž stal na hitparádách Billboard z country umělců tím nejúspěšnějším za posledních 25 let!

Tímto prvenstvím dokonce předstihnul i svého kolegu Gatha Brookse, který za poslední léta posbíral snad všechna možná ocenění. Na třetím místě tohoto žebříčku se umístila Reba McEntire, která v současnosti jede turné právě s George Straitem (můžete ji i pravidelně každý den vídat jako herečku  na televizi Prima v seriálu „Deník zasloužilé matky“ !) Jako čtvrtý se umístil Alan Jackson, který nedávno vydal skvělé album „Freight Train“ a na pátém místě se ocitnul Tim McGraw.

Umístění interpretů určoval Billboard podle úspěšnosti singlů a alb na charts!

Za svoji hudební kariéru, která se datuje od roku 1981, kdy George Strait vydal svoji debutovou desku “Strait Country“, prodal více než 68,5 milionů alb, na hitparádách zaznamenal v nejvyšší desítce 82 písní a 44 jeho písní se ocitlo v hitparádě na 1.místě!
Prvenství drží i v umísťování svých hitů, které se dostaly do první desítky hitparády ve 30 po sobě jdoucích let!

Kompletní diskografii, seznam koncertů, novinky a vše ostatní, co byste rádi o George Straitovi věděli, naleznete na jeho oficiálních stránkách www.georgestrait.com
 

Naši partneři

Soundflower