GARTH BROOKS V IRSKU???

Pět plánovaných koncertů Garth Brookse v irském Dublinu ve dnech 25-29.7. v Croke Parku byly zrušeny!
Stalo se tak na základě rozhodnutí městské rady města Dublin, který sdělil že z pěti koncertů povoluje pouze tři. Na tohle zvláštní rozhodnutí Garth Brooks reagoval tím, že buď odehraje všech pět naplánovaných koncertů, nebo žádný!
Jak sám řekl: „Hrát pro 400.000 lidí je neskutečný zážitek a všichni jsme se na koncerty moc těšili. Ovšem představa, že 160.000 lidem řeknu, že mají smůlu a koncert neuvidí, je příšerná! Proto jsem udělal rozhodnutí, jaké jsem udělal“.

Dále pak na tiskové konferenci, která proběhla 10.7. sdělil, že chce navštívit irského premiéra a požádat ho, aby situaci přehodnotil a povolil všech pět koncertů. Pak-li, že se to nepovede, bude muset celému týmu sdělit, že se nic nekoná a pět zcela vyprodaných koncertů se konat nebude.
Také soukromě řekl, že systém v Irsku je špatný, když dopustí takové věci. Ovšem, jak potom veřejně sdělil, když tato informace prosákla na veřejnost: „Tohle není moje země, abych něco takového mohl říct“.

Doufejme tedy, že vše nakonec dobře dopadne a všech 400.000 diváků, kteří si zakoupili vstupenky se nakonec dočkají a Garth Brookse opět uvidí živě v akci!

Naši partneři

Soundflower