GARTH BROOKS SE NECHCE JIŽ OBJEVIT V NOMINACÍCH CMA AWARDS


 
Garth Brooks oznámil, že je čas uvolnit místo jiným a nechce se již objevit v nominacích cen CMA Awards.
Vše vlastně začalo v loňském roce, kdy po sedmé vyhrál nejvyšší možné ocenění „Entertainer Of The Year“, tedy „Umělec roku, což je opravdu absolutně ta nejvyšší meta, které může country umělec dosáhnout. Brooks řekl, že je velmi šťastný za toto ocenění, ale myslí si, že je čas uvolnit místo a dát šanci, aby si ocenění užili i další skvělí zpěváci a zpěvačky.
 

 
 To ovšem není jen tak. Umělec nemůže odstoupit na základě svého vlastního rozhodnutí z nominací! Jak oficiálně sdělila ředitelka CMA Awards Catharine McNelly: „Dlouhodobá pravidla udílení cen CMA Awards nedovolují, aby se umělec individuálně vyškrtl z volebního procesu, to není možné! Pokud voliči Garth Brookse nominují v prvním kole, jeho jméno se objeví i v kole dalším. A pokud se dostane až na nejvyšší post, nedá se tomu podle platných pravidel nijak zabránit“.
 
Poslední kolo hlasování proběhne v říjnu a už teď se nemůžeme dočkat, kdo se objeví ve finálních nominacích pro 54. ročník udílení cen CMA Awards 2020, který proběhne v listopadu v přímém přenosu televizní stanice ABC.

Naši partneři

Soundflower