EAGLES NA TURNÉ


Kapela Eagles opět po dlouhé pauze vyráží na turné.
 
Po vynucené přestávce, způsobené pandemií Covid-19, vyráží legendární kapela Eagles opět na turné! Naplánovaných je několik koncertů, ke kterým pro velký zájem museli promotéři přidat už v tuto chvíli dalších 6 termínů a to v New Yorku, Washingtonu D.C. a Bostonu. Turné má úderný název „Hotel California“ a fanoušci se mohou těšit na průřez dlouholetou tvorbou kapely, kde zazní ty největší hity, ale také několik písní, které nepochází z jejich repertoáru, svým pojetím jim ovšem vetknou svůj nezaměnitelný zvuk.
 
 

 
Současnou sestavu Eagles tvoří Don Henley, Joe Walsh, Timothy B. Schmit, Deacon Frey, který nahradil svého zesnulého otce, zakládajícího člena Glena Freye a také country super star zpěvák a kytarista Vince Gill, kterého oslovili ke spolupráci právě po Freyově smrti. V našem vysílání můžete slýchat jejich nejnovější živé album v aktuální sestavě, které vyšlo v loňském roce, kde hity Eagles zpívá právě i Vince Gill, jenž přidal i několik svých úspěšných písní v úpravách typických pro sound Eagles.
Od srpna do října je zatím naplánováno 21 koncertů, se kterými navštíví Washington, Boston, Denver, Dallas, Phoenix, St. Paul, San Francisco, Los Angeles a také byly přidány dva koncerty v New Yorku ve slavné Madison Square Garden. Fanoušci se mají rozhodně na co těšit!

Naši partneři

Soundflower