DOLLY PARTON A REBA McENTIRE NATOČILY DUET


Jedny z nejslavnějších country zpěvaček Dolly Parton a Reba McEntire nazpívaly svůj první duet.

Legendární country zpěvačka Dolly Parton potvrdila, že natočily s Rebou McEntire společný duet. Je to odpověď na časté otázky, proč tyto dvě dámy spolu ještě nikdy nic nenatočily. Písničku budou fanoušci velice dobře znát a objeví se na novém albu Reby.
 
Při debatě s Andy Cohenem v jeho pořadu „Watch What Happens Live With Andy Cohen“ Dolly potvrdila, že s Rebou „jen“ udělaly novou verzi písničky „Does He Love You“, kterou v roce 1993 Reba nazpívala s Lindou Davis (pozn. matka zpěvačky Hillary Scott z Lady Antebellum). Skladba tehdy vyhrála cenu Grammy, cenu Akademie Country Music a pochopitelně byla první v hitparádě Billboard a stala se tak jednou ze signifikantních písní Reby McEntire.

 


„Všechno proběhlo skvěle. Vždycky jsem si přála zazpívat si s Rebou, ale netuším, proč jsem to do teď ještě nikdy neudělala. Zní nám to společně opravdu dobře a myslím, že fanoušci budou mít radost“, řekla Dolly.
Poslední studiové album s názvem „Stronger Than The Truth“ vydala Reba v roce 2019. O rok později jí vyšlo v reedici album „Rumor Has It“ u příležitosti 30. výročí od jeho prvního vydání. Píseň „Does He Love You“ byla původně nahrána jako bonus na album „Greatest Hits“ v roce 1993.

Naši partneři

Soundflower