Dixie Chicks Ano či Ne?

V posledních dnech se vyrojili spekulace o přípravách nového alba neprodávanější dívčí country skupiny v historii, texaského tria Dixie Chicks. Má to ovšem malý háček.

Zprávy svorně tvrdí, že natáčení se účastní pouze dvě třetiny tria, sestry Emily (Erwin) Robison a Martie (Erwin) Maguire, tedy bez hlavní zpěvačky Natalie Maines.

Většina periodik však potvrzuje, že skupina zůstává pohromadě, o tom svědčí i fakt, že celá trojice spolu se svými rodinami oslavili vánoce a příchod nového roku dohromady.

Otec zpěvačky Natalie Maines a známý producent Lloyd Maines řekl, že současná "aktivita" ve studiu je jen natačení dema a své party v těchto demo písních Natalie nazpívala již před časem....

Oficiální zástupci společnosti Columbia, u které trio vydává své desky, odmítli cokoliv komentovat. 

Pro fanoušky této původně bluegrásové skupiny máme alespoň jednu pozitivní zprávu. Jeden nový song Dixie Chicks v těchto dnech přeci jen vydaly, jedná se o píseň, která vyšla na CD soundtracku k dokumentu HBO o volební kampani Baracka Obamy s názvem "By The People: The Election Of Barack Obama." Na novém Cd najdete též songy od Tim McGrawa, Sheryl Crow, Bruce Springsteena a dalších. Výtěže z prodej alba půjde na obnovu Mexického zálivu po řádění nejen hurikánu Katarina.   

Naši partneři

Soundflower