DCERA GARTH BROOKSE JE TAKÉ ZPĚVAČKA
Country fanoušci již možná někdy zaslechli jméno Allie Colleen. To ovšem není její opravdové jméno, to je totiž ve skutečnosti Brooks.
 
Ano, je to skutečně 23 letá dcera megahvězdy Gartha Brookse, která nazpívala novou píseň s názvem „Ain´t The Only Hell (My Momma Raised). Tento nový singl připravila právě pro letní čas a jeho spoluautorem je Karleen Watts. O produkci se postaral Joe Costa, který poskytl i nahrávací studio Costa Gold Studio. Píseň vznikla jako vzpomínka na jednoho starého fotografa, který Colleen k napsání inspiroval, přičemž text je současně i odkaz na dnes již klasickou píseň zpěváka Johnny Paychecka „I´m The Only Hell (Mama Ever Raised)“. Skladba a její myšlenka je míněna jako poukázání na solidárnost v rodině a jak Colleen říká: „..co asi naše maminky dělaly, když byly stejně staré jako my a jaký to mělo dopad na naši výchovu…“.
 
 

 
Allie Colleen, která je jednou ze tří dcer Gartha Brookse z prvního manželství se Sandy Mahl má za sebou již jednu zkušenost a to z roku 2016, kdy její hlas zazněl v celonárodní show „Bobby Bones Show“. Video z jejího vystoupení, kde zazpívala skladbu „Close Enough“ později zaznamenalo na YouTube více než 750 tisích shlédnutí.

Naši partneři

Soundflower