DALŠÍ COUNTRY ZPĚVÁK V TELEVIZNÍ SOUTĚŽI AMERICAN IDOL


 
V soutěži American Idol se objevil další skvělý zpěvák country.
 
V populární televizní soutěži American Idol, která vyprodukovala již mnoho hvězd, včetně těch countryových, jako např. Chris Young nebo Carrie Underwood se objevil další milovník country hudby. Jedná se o teenagera z Kentucky jménem Alex Miller, který si před porotou dokonce spontánně zazpíval z jedním z jejich porotců Luke Bryanem. Ten mu bezprostředně po společném zpívání slíbil, že ho pozve do slavné Grand Ole Opry a zapívají si tam. Bryan to dodržel a skutečně Millera pozval a v Opry si na jevišti společně zazpívali, k teenagerově neskonalé radosti!

 


Nadějný objev již podepsal nahrávací smlouvu s vydavatelstvím Billy Jam Records, které se soustřeďuje na americanu a roots hudbu. Singl s názvem "Don’t Let the Barn Door Hit Ya" bude první, který Miller pro vydavatelství natočí a o produkci se postará Jerry Salley, jenž slíbil, že singl vyjde co nejdříve.

Alex Miller bude mít během listopadu napilno, protože bude koncertovat napříč celými Spojenými státy jako předskokan koncertů Rhondy Vincent, Frankie Ballarda nebo dokonce samotného Hanka Williamse Jr.

Naši partneři

Soundflower