COUNTRY LEGENDY MÍŘÍ DO EVROPY!!!

Milovníci těchto bandů budou mít možnost navštívit jejich koncerty v mnoha zemích Evropy.

ZZ Top své turné zahájí 11.června v norském Bergenu a celé ho zakončí 2.července v německém Saarbrückenu. Mezi tím navštíví Itálii, Francii, Lucembursko, Belgii, Dánsko, Švédsko, Holandsko, Finsko a Švýcarsko. Nejblíže to budou mít čeští fanoušci fousáčů patrně do německého Kolína nad Rýnem, nebo Štutgartu.

Eagles své evropské turné zahájí 22.května dvěma koncerty v holandském Amsterdamu, odkud pojedou do belgických Antwerp, v dalších dnech odehrají dva koncerty v anglickém Birminghamu, následující dva dny  budou koncertovat v Glasgow, odkud se přesunou do irského Dublinu (budou hrát v O2 Aréně, kde probíhal i festival Country2Country), kde odehrají dokonce tři koncerty a v londýnské O2 Aréně budou mít své koncerty dokonce 4 dny za sebou! Následuje Leeds, Manchester, Liverpool a potom už Německo, Švýcarsko a celé evropské turné zakončí 2.července v italském městě Lucca.

Vy kteří jste ještě neměli možnost vidět živě tyto country legendy, tak neváhejte a vyražte na některý z koncertů. 10 z 10 odborníků na Click & Country to doporučuje!!!

Naši partneři

Soundflower