CONNIE SMITH CHYSTÁ NOVÉ ALBUM

 
Členka Síně slávy Country Music Connie Smith připravuje nové album.
 
Populární zpěvačka a manželka známého countrymana Martyho Struarta Connie Smith oficiálně oznámila, že pro své fanoušky připravuje nové, v pořadí již 54 album, které vyjde 20.srpna u vydavatelství Fat Posum a bude mít název „The Cry Of The Heart“. Jako první ukázku z alba, vypustila Smith do světa písničku „Look Out Heart“, kterou pro ni složil její manžel společně s dlouholetým bubeníkem jeho doprovodné kapely Fabulous Superlatives Harry Stinsonem.

 

 
Jedná se o první album po dlouhých deseti letech a v pořadí třetí, na kterém spolupracuje se svým manželem, jenž je současně i producentem projektu. Společně manželé složili na album dvě písně „Here Comes My Baby Back Again“ a tklivou baladu „Spare Me No Truth Tonight.“ Mezi dalšími písněmi nalezneme „I Don´t Believe Me Anymore“, což je již 72 píseň od člena Síně slávy skladatelů Dallase Fraziera, kterou natočila na svá alba. Z repertoáru Merle Haggarda si pro změnu vypůjčila „Jesus Takes A Hold“, což je skladba, kterou Smith vyjadřuje svoji víru v lepší časy.
 
79letá Connie Smith vypustila do světa svůj první singl v roce 1964 v podobě písně „Once A Day“, kterou Kongresová knihovna Spojených států v roce 2020 zařadila do národního registru nahrávek.

Naši partneři

Soundflower