CLINT BLACK S MANŽELKOU VYRÁŽÍ NA TURNÉ


Clint Black společně se svojí manželkou Lisou Hartman Black vyráží na podzim na společné turné.

Další z velikých country hvězd Clint Black ohlásil, že se v listopadu chystá vyrazit na turné. Nebude ovšem vystupovat sám, ale společně se svojí manželkou zpěvačkou Lisou, se kterou na turné oslaví 30let od svatby. Koncertní série má krásný název „Mostly Hits & The Mrs. Tour“, zavítá celkem do 23 měst ve Spojených státech a bude trvat 4 měsíce. Vše začne prvním koncertem 18.listopadu ve Wichita Falls v Texasu a skončí na den Svatého Valentýna v roce 2022 v New Orleans. Během turné zavítají např. do Cheyenne ve Wyomingu, Bakersfieldu v Kalifornii, Baltimoru, Sioux Falls a dalších mnoha měst napříč U.S.A. Je to úplně poprvé, kdy manželé vyráží na společné turné.
 
Jak Black sdělil: „Jsem tak šťastný, že mohu opět vyjet na živé koncerty. A jsem o to více nadšen, že to bude s mojí manželkou. Máme velké a speciální plány na koncertní show a nemůžeme se dočkat, až vše divákům představíme.“

 


Lisa Hartman Black začala svoji kariéru jako herečka v roce 1970 ve filmu a TV pořadech. Hrála např. v The Love Boat, Matlock atd. Paralelně však probíhala i její kariéra zpěvačky. Se svým manželem Clint Blackem natočila v roce 1999 duet „When I Say Do“, který se umístil na prvním místě v hitparádě Billboard Hot Country Songs a získal také cenu „Událost roku“ od Akademie Country Music. V roce 2000 byl pak dokonce nominován na cenu Grammy v kategorii „Nejlepší vokální country spolupráce“.
 
Na tyhle koncerty se mohou fanoušci manželů Blackových v letošním a příštím roce těšit:

Nov. 19 — Midland, Texas
Nov. 20 — Lubbock, Texas
Nov. 21 — Enid, Okla.
Dec. 2 — Pueblo, Colo.
Dec. 3 — Rapid City, S.D.
Dec. 4 — Cheyenne, Wyo.
Dec. 5 — Grand Nov. 18 — Wichita Falls,
Dec. 9 — Mankato, Minn.
Dec. 10 — Sioux Falls, S.D.
Dec. 11 — Cedar Rapids, Iowa
Dec. 12  — Omaha, Neb.
Dec. 16 — Fresno, Calif.
Dec. 17 — Bakersfield, Calif.
Dec. 19 — Prescott, Valley, Ariz.
Feb. 3 — Wilkes Barre, Pa.
Feb. 4 — Baltimore, Md.
Feb. 5 — Tysons, Va.
Feb. 6 — Richmond, Va.
Feb. 10 — Augusta, Ga.
Feb. 11 — North Charleston, S.C.
Feb. 12 — Savannah, Ga.
Feb. 14 — New Orleans, La.

Naši partneři

Soundflower